Image

DemoDay 2017 ODTÜ TEKNOKENT

Daha önce belirlemiş olduğumuz Step Forward konseptinden yola çıkarak DemoDay'in tüm görsel tasarımları hazırladık. Kreatif ekibimiz bu süreçte özveriyle çalıştı ve YFYİ ekibinin isteklerine büyük bir titizlikle cevap verdi. Sahne tasarımından davetiyeye, ödül tasarımından postere, kısacası organizasyonda kullanılan her türlü basılı ve dijital malzeme kreatif ekibimizin ellerinden çıktı.

"Step Forward" söylemimizle gençlere, fikirlerini ve hayallerini gerçeğe dönüştürmek için adım atmaları gerektiğini anlattığımız organizasyonun sunumunu ise geçen sene olduğu gibi Metin Uca üstlendi.


Servisler
Poster Tasarımı
Ödül Tasarımı
Animasyon
Sanat Yönetimi
Tarih
Ekim '17
Image

Organizasyon için gereken tüm işleri büyük bir titizlikle tamamladıktan sonra sıra DemoDay 2017'nin provasına geldi. Ekibimiz yine YFYİ ekibini yalnız bırakmadı ve büyük provayı Ankara'da yerinde takip etti.  

Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra ise büyük gün geldi! Heyecanla beklenen DemoDay 2017, adına yakışır şekilde bir organizasyonla 14 Ekim tarihinde gerçekleşti. Tıpkı geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de DemoDay organizasyonu için yaptıklarımızla her çevreden olumlu geri dönüşler aldık.

Genç girişimcilerin hayallerine ulaşma maratonunun ilk adımı olan DemoDay herkes için keyifle sonuçlandı.