background

iGOAİMALATHANE olarak entegre reklam ve pazarlama çözümleri sunan, dijitale aşık bir reklam ajansıyız. 

Markalarla tüketicileri arasında uzun süreli ilişkiler kurmak için durmaksızın çalışıyoruz. Müşterilerimize stratejik bir ortak olmanın yanında, kreatif çözümlerimizle de ilham veriyoruz. Markanızın veya ürününüzün itibarını güçlendirmek, beklentilerinizi zamanında karşılamak ve doğru stratejiyle sizi bir adım ileriye taşımak için vizyonumuzu her geçen gün geliştiriyoruz.

iGOA, başardıkları ve bugüne kadar kazandığı ödüllerle adından çokça söz ettiren, çalıştığı global ve yerel markaları hep daha ileriye taşımış bir ajans oldu. Goa ofisiyle çoğu reklamcının hayallerini süsleyen iGOA, üzerinde Güneş batmayan ajans kavramını tam anlamıyla karşılıyordu. 

İmalathane ise çalıştığı markalar için hazırladığı kurumsal web siteleriyle markaların dijital ihtiyaçlarına kreatif çözümler üreten ve çalıştığı markaların vizyonunu hep ileriye taşıyan bir ajans oldu. İmalathane, müşterilerine her zaman en doğru strateji ile vaktinde hizmet vermeye özen gösterdi.

Dijital reklamcılık evreninin iki süper kahramanı; iGOA ve İmalathane. Yıllar yıllar evvel başlayan bu iki ayrı hikaye, yaklaşık on yıl sonra birbirine bağlanarak, çok daha güçlü ve etkileyici yepyeni bir hikayenin başlamasına yol açtı.
İşte bu yeni maceranın adı oldu; iGOAİMALATHANE.

15


KRİSTAL ELMA

33


ALTIN ÖRÜMCEK

HORIZONS 3 DIGITAL AGE 3 COMMUNICATOR 2 THE FWA 2 WEBBY AWARDS 2 NET MAGAZINE UK 3 FELIS 1

Birlikte çalıştığımız markalar

Onlar müşterimiz olmanın ötesinde teşrikimesai içinde olduğumuz markalar. İhtiyaçlarını birlikte belirliyor, birlikte çözüm üretiyor, birlikte başarıyoruz.