Sıra Sende!

Sıra Sende! ODTÜ TEKNOKENT

Odtü Teknokent, Türkiye’nin en önemli girişimci programı olan Yeni Fikirler Yeni İşler'in yeni dönemi için yeni bir konsept çalışmamızı istedi. Biz de girişimci gençleri harekete geçirmek ve fikirlerini hayata geçirmelerini cesaretlendirmek adına, onlara 'Sıra Sende!'' dedik. Oluşturduğumuz bu konsept, Yfyi gibi bir hızlandırma programıyla birleştiğinde ise ortaya çok başarılı bir iletişim çıktı.

'Sıra Sende!' konsepti o kadar başarılı oldu ki DemoDay 2016 etkinlik günü Twitter gündemine oturarak ‘‘Trend Topic’’ oldu.


Servisler
Konsept Tasarım
Sanat Yönetimi
Poster ve Outdoor Tasarım
Tarih
Nisan '16
Sıra Sende

Konsepti oluşturduktan sonra hazırladığımız üç boyutlu poster tasarımıyla gençlerin dikkatini çekmeyi ve onları Yfyi hızlandırma programına katılmaları için teşvik etmeyi hedefledik. Sonuç olarak, konseptiyle, poster tasarımlarıyla ve sosyal medya iletişimiyle ortaya çok başarılı bir iş çıkmış oldu. Titizlikle ürettiğimiz 'Sıra Sende' konseptinin poster tasarımı, Ads of the worlds sitesinde yayınlandı.

Yarattığımız konseptin, girişimcilik programı öncesinde ve sonrasında yarattığı etkinin başarısından memnun olan Odtü-Teknokent ekibi, DemoDay 2017’nin konseptini de çalışmamızı ve sürecin iletişim faaliyetlerini üstlenmemizi istedi.

Image
Image

Ayrıca, Yeni İşler Yeni Fikirler için hazırlamış olduğumuz Yfyiblog.odtuteknokent.com.tr sitesinden girişimcilik hakkında faydalı makalelere ulaşabilirsiniz.