Duvarları Olmayan Müze12 MAYIS 2019

British Council için tasarladığımız Duvarları Olmayan Müze - Cadılarla Dans Etmek dijital sergisinin 320 bin kişi tarafından ziyaret edilmesinin mutluluğunu yaşıyorken bugün aldığımız bir haber ile bir kez daha mutlu olduk. British Council, Duvarları Olmayan Müze'nin 4. yıl sergisini de bizim tasarlamamızı istedi. Bu yıl yine bomba gibi bir sergi için hazırlıklı olun.

Image

Galata'da 1. Yıl05 NİSAN 2019

Ajansımızın Galata'ya taşınmasının üzerinden tam 1 yıl geçmiş. Nasıl geçmiş ne zaman geçmiş ne çabuk geçmiş biz de şaşırdık açıkcası ama fırsat bu fırsat görkemsiz kendi aramızda minik bir parti ile kutlama yaptık. Bu arada 1 yıl oldu hala gelip çayımızı kahvemizi içmemiş olanlar var aranızda.

Image

Türkiye'nin dört bir yanı..20 MART 2019

..demek henüz iddialı olur ama İzmir'li müşterimiz İzmir Kalkınma Ajansı ile el sıkışarak Türkiye'nin dört bölgesine hizmet veren ajans olduk. Marmara, Akdeniz ve İç Anadolu'dan sonra Ege de artık bizden sorulur.

Image

Konya yolcusu kalmadı.11 MART 2019

Hazır Konya için harıl harıl çalışıyorken dedik ki atlayıp gidelim hem ajansça Konya'yı gezelim hem de sevgili robotumuz Ada’yı ziyaret edelim. İyi de ettik, bol bol gezdik bol bol yedik, Konya'yı pek sevdik. (Yandaki ürkütücü robot, adanın insansı abisi akıncı-4)

Image

Sait Maden - Şık Derviş6 MART 2019

Danışmanlık ve sponsorluk desteği verdiğimiz "Sait Maden - Şık Derviş" Belgeseli Mart ayı gösterim tarihleri;
14 Mart Arel Üniversitesi
21 Mart Marmara Üniversitesi
27 Mart İzmir Ekonomi Üniversitesi

Image

270 bin kişi dijital sergiyi ziyaret etti.6 MART 2019

15 Ocak'ta yayına aldığımız British Council'ın Duvarları Olmayan Müze'sinin 3. sergisi Cadılarla Dans Etmek, 270 bin ziyaretçi alarak sergi için belirlenen ziyaretçi sayısı hedefine henüz 2. ayında ulaşmış oldu.

Siteye Git »
Image

Awwwards'tan "Honoroble Mention"31 OCAK 2019

British Council için hazırladığımız "Cadılarla Dans Etmek" dijital sergisi dünya çapında en başarılı ajansları ve işlerini belirleyen Awwwards tarafından "Onur Ödülü"ne layık görüldü.

Image

Campaign Runner v1.03 EYLÜL 2018

WebGL ile HTML5 üzerinde oynanabilen Campaign Runner'da amaç İstiklal Caddesi’nde anketörler ve gönüllülerden olabildiğince hızlı kaçabilmek. Tamamen eğlenmek amacıyla başlattığımız bu mini projeyi zaman zaman güncellemeye devam edeceğiz.

Oyuna Git »
Image

Taşındık da yerleştik bile,
bekliyoruz çaya kahveye.15 NİSAN 2018

Bizans imparatoru Anastasius tarafından 528 yılında fener kulesi adıyla inşa ettirilen, dünyanın en eski ve güzel İstanbul'un en önemli sembollerinden bir olan Galata Kulesi'nin hemen yanı başındayız artık. Uğrayın, hem çayımızı için hem de kule ile selfinizi çekin.

Bize Ulaşın »
Image

GZT sordu biz cevapladık.MAYIS 2017

"Türkiye’deki tüm ajansların uzaylılar tarafından istila edilmesi sonucu tam bağımsızlık için birleşen ve aldıkları yurt içi, yurt dışı toplam 100’e yakın ödülle Türkiye’de reklamcılığın seyrini değiştiren iki ajansın dev birleşmesi."

Röportajın tamamı için »
gzt roportaj

Partimiz Var17 ŞUBAT 2017

Türkiye'deki ajansların uzaylılar tarafından birer birer ele geçirilmesine karşı tam bağımsızlık için güçlerimizi birleştirdik.

Oksijensiz ortamda yaşayıp, güneşsiz fotosentez yapabilecek kadar yetenekliyiz. Nükleer patlama sonrası hayatta kalabiliyoruz. Uzaylılara karşı dünyanın tek umuduyuz. Artık iGOA ve İMALATHANE biriz. Sizi de şahit olmaya bekleriz.

Partimiz Var

Seviyoruz, kullanıyoruz ve destekliyoruz..

©2019 iGOAİMALATHANE

Kullanım Koşulları KVKK