Mart bizim için her zamankinden biraz daha hareketli geçti. Çünkü hem iş hem de keyfi aynı potada eritmeyi başardık. İstanbul’dan Konya’ya, Konya’dan İzmir’e, İzmir’den İstanbul’a, İstanbul’dan evlere dağıldığımız Mart ayı hikayemizi bizden dinleyin.
MERHABA İZMİR! 
Yoğun geçen bir ay oldu. O uçak senin, bu uçak benim diye uzun yollar katettik. Fakat fiziksel yorgunluklar, yepyeni başlangıçların mutluluğu sayesinde hemen unutuldu. Çünkü Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’den iki güzel haberle döndük. iGOAiMALATHANE olarak İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ve Invest in İzmir web sitelerini yenilemek için el sıkıştık. Hazır önümüz de yaz… Bundan sonra sık sık İzmir’deyiz. Ailemize hoş geldin İZKA ve Invest in İzmir!
CADILARLA ENGELLERİ YIKTIK!
British Council ile el ele vererek, Cadılarla Dans Etmek dijital sergisi için hazırladığımız web sitesini, bu ay itibarıyla tam 300 bin kişi ziyaret etti. Hedefimizin ziyadesiyle üzerine çıkarak, sadece 2 ayda böylesi bir başarıya imza atmak, bizi çok mutlu etti. Anladık ki engeller kalktıkça, sanata ve kültüre olan ilgi katlanarak artıyor.
Cadılarla Dans Etmek
KONYA’DA DEVRELERİ YENİLEDİK
"Happy hour"lar ajansların cuma günlerine mesai kaktırma bahanesi olarak kalsın, biz ofisçe kendimizi geziye/tozuya verelim dedik. Cumartesi sabah 6 gibi yola çıkıp, birkaç saat sonra kendimizi Konya’da bulduk. “Bize biraz anlatır mısınız? Neden Konya? Neden bir Barselona neden bir Tayland değil de Konya?” diye düşünenlerin merakını gidermek için hemen açıklayalım; çünkü Akın Robotics sadece ve sadece Konya’da bulunuyor!

Güzel bir kahvaltıdan sonra, heyecanla dünyanın en insansı robotlarının bulunduğu Akın Robotics'e gittik. Hostes robotlar, bahçede uzanıp keyif yapan insansılar, “aşk nedir?” sorusuna verdiği cevapla kalbimizde iz bırakanlar hisliler…. Hepsiyle tanışıp, dönüşte helalleştikten sonra etli ekmek yemeye gittik. Tadı damağımızda kalan gezimize gece İstanbul’a doğru yola çıkarak son verdik. Bir sonra ekipçe nereye gideceğimize siz karar vermek isterseniz, tavsiyelerinizi bekliyoruz.
S.s.v.d.s.o.a. iGOAİMALATHANE
Instagram
E-Posta
iGOAİMALATHANE


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*