..ve işte "Cadılarla Dans Etmek"
Zaman ve mekandan bağımsız sergi deneyimi sunan "Duvarları Olmayan Müze"nin 3. dijital sergisi olan "Cadılarla Dans Etmek" için British Council ile bir araya geldik ve ortaya çok keyif aldığımız bir proje çıktı.
Gizemli 4 mekan arasında gezerken sunduğumuz çeşitli araçlar sayesinde sergide bulunan eserleri tüm detaylarıyla inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Zaman, mekan ve engel tanımayan sergiye hepiniz davetlisiniz. Cadılar sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor.
 
Cadılarla Dans Etmek

Pek taze haberler

Groupama Türkiye için yarattığımız Kişisel Sağlık Asistanı uygulaması Healpy, bugüne kadar 41.000'den fazla indirildi ve hedeflenen kayıtlı kullanıcı sayısının üzerine çıktı. Yürü be Healpy.

İnternet sitesi, sosyal medya derken, bundan böyle Halk Yatırım'ın tüm tasarım işlerini yapmak için kolları sıvadık. İyi ki de sıvadık çünkü biz bu iş birlikteliğinden çok mesuduz.
Koklamaya doyamadık
Doğadaki en güzel kokuları hiç bitmeyen bir tutkuyla harmanlayan Seluz için, onlar gibi tutkuyla çalışarak çok özel bir internet sitesi hazırlıyoruz.

Garaj Sepeti ile sosyalleştik
Otomotiv sektörünü dijitalleştirip sektördeki tüm dengeleri değiştiren Garajsepeti.com, bünyesine kattığı tasit.com ve araba.com ile birlikte tüm sosyal medya hesaplarını bize emanet etti.
Danışmanlık ve sponsorluk desteği verdiğimiz "Sait Maden - Şık Derviş" Belgeseli gösterim tarihlerini not edin;
19 - 25 Ocak Eskişehir Üniversitesi
14 Mart Arel Üniversitesi
21 Mart Marmara Üniversitesi
27 Mart İzmir Ekonomi Üniversitesi
Ajansımızın evcil balığı Sakallı'nın kendisiyle beraber yuvası da hızla büyüyor. Daha büyük bir akvaryuma geçen Sakallı'nın keyfi yerinde ve hepinize selamı var.
Instagram
E-Posta
iGOAİMALATHANE


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*