AWWWARDS'DAN ONUR ÖDÜLÜ
British Council için hazırladığımız "Cadılarla Dans Etmek" dijital sergisi dünya çapında en başarılı ajansları ve işlerini belirleyen Awwwards tarafından "Onur Ödülü"ne layık görüldü.
BUGÜNE KADAR 250 BİN KİŞİ CADILARLA DANS ETTİ
British Council sanat koleksiyonundan ve Türkiye’den eserleri bir araya getiren ‘Cadılarla Dans Etmek’, engelli izleyicileri de kapsayarak ve sanatı dijital ortama taşıyarak tüm internet kullanıcılarının rahatlıkla erişebileceği yeni bir sergi deneyimi sunuyor. "Cadılarla Dans Etmek" dijital sergisi yayına açılmasının üzerinden henüz 2 ay geçmeden 250 bin ziyaretçi sayısına ulaştı.
 
Cadılarla Dans Etmek

Pek taze haberler
Vakıf GYO ile Sosyal Medyadayız
Tam 23 yıldır Türkiye’nin gayrimenkul yatırım ortaklığı devi olan Vakıf GYO’nun sosyal medya hesapları artık bize emanet! Birlikte çok güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz ve hoş geldin
Vakıf GYO diyoruz.
Taze Taze Kurumsal Kimlik
Dünyanın ileri gelen elektronik markaları ile öne çıkan Ertekin için yepyeni bir kurumsal kimlik yarattık. Logodan antetli kağıda, kartvizitten tabela tasarımına kadar baştan aşağı yenilediğimiz Ertekin ile yoğun ve eğlenceli bir iş birliği süreci yaşadık.

Yepyeni Bir Web Sitesi
BDT ve Orta Doğu ülkelerindeki iş ortaklarına kaliteli sondaj ve tamamlama sıvısı ürünleri ve servis hizmeti sağlayan Geos'un web sitesini tazelemek için bir araya geldik. Geos'a da aramıza hoş geldiniz diyoruz.
Danışmanlık ve sponsorluk desteği verdiğimiz "Sait Maden - Şık Derviş" Belgeseli gösterim tarihlerini not edin;
4 Mart Ankara Atılım Üniversitesi
14 Mart Arel Üniversitesi
21 Mart Marmara Üniversitesi
27 Mart İzmir Ekonomi Üniversitesi
Instagram
E-Posta
iGOAİMALATHANE


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*