Kurumsal ve Mikro Siteler

Özellikle mobil kullanımın artması ile birlikte web sitelerinin tasarım ve teknolojik açıdan güncelliği büyük önem kazandı. Günümüz teknolojilerini kullanarak ve tasarım trendlerini takip ederek, hedef kitlenize mesajınızı en doğru şekilde ulaştırıyor ve markanıza maksimum faydayı sağlıyoruz.

Web sitesi referanslarımızı şimdi inceleyin →
Kurumsal Mikro Siteler
background

Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijital dünyanın hızına ayak uyduran ve markanız için kazanım yaratan çözümler üretiyoruz. Markanızı/ürününüzü online dünyada daha görünür hale getiren, aktif, satış odaklı ve verimli dijital pazarlama çözümleri sunarak, kısa sürede ölçülebilir sonuçlar almanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya hakkında daha detaylı bilgi alın →
Sosyal medya

Mobil Uygulamalar

iOS ve Android platformlar için mobil uygulamalar geliştiriyor, mobil kullanıcı deneyimi konusunda düzenli araştırmalar yapıp, projeniz için en doğru UX/UI çözümlerini sunuyoruz.

mobil uygulamalar

Reklam Filmi ve Animasyon

İster bir hizmetinizi tanıtmak için kısa bir animasyon filmine ihtiyacınız olsun ister çok büyük ölçekli fabrikanız için bir tanıtım filmine.. Her aşamasını tasarlıyor ve özenle hizmet veriyoruz.

Reklam filmi ve animasyon referanslarımızı inceleyin →

animasyon
background

Girişimcilere Özel: STARTi

Girişimcilere özel fırsatlar sunarak, reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayan STARTi ile tanışın.

STARTi hakkında detaylı bilgi alın →
STARTi

İçerik üretimi

Markanız için kalıplaşmış, birbirinin tekrarı ezber cümlelerle değil, dijital dünyanın gerçekleri ve gereklilikleri doğrultusunda içerik üretelim.

Kurumsal Kimlik ve Basılı Mecra

Logo, kurumsal kimlik, broşür, katalog, dergi ve gazete ilanları, ambalaj ve poster tasarımları, araç giydirme, tabela tasarımı ve dahası..

Basılı mecra referanslarımızı inceleyin →

CMS, Güncelleme ve Optimizasyon

Mevcut web siteniz için optimizasyon çözümleri sunalım. Maintenance ihtiyaçlarınızı hızlandıralım ve sizin için işleri kolaylaştıralım.SEO Hizmetleri

Anahtar kelime analizi, hedef kitle analizi ile web sitesi alt yapısını ve kullanıcı deneyimini ölçümleyerek, arama sonuçlarında doğru hedef kitle ile buluşmanızı sağlayalım.

Etkinlik Tasarımı

Kongre, konferans, seminer, toplantı ve eğitim gibi etkinliklerde ziyaretçilerinizle en yüksek etkileşimi sağlayabilmeniz için tema oluşturup, üretimini yapalım.

İnteraktif Eğitim Videoları

Etkileşim sayesinde video eğitimler şimdi daha faydalı ve eğlenceli. Çalışanlarınızın veya müşterilerinizin bilmesi gerekenleri etkileşimli video içeriklerle onlara anlatalım.

©2019 iGOAİMALATHANE

Kullanım Koşulları KVKK