Image

DemoDay 2017 ODTÜ TEKNOKENT

YFYİ'nin yeni dönemi için belirlemiş olduğumuz Step Forward konseptinden yola çıkarak DemoDay'in tüm görsel tasarımlarını hazırladık. Kreatif ekibimiz bu süreçte özveriyle çalıştı ve YFYİ ekibinin isteklerine büyük bir titizlikle cevap verdi. Kısa bir sürede, sahne tasarımından davetiyeye, ödül tasarımından postere, kısacası organizasyonda kullanılan her türlü basılı ve dijital malzeme kreatif ekibimizin ellerinden çıktı.

Servisler
Poster Tasarımı
Ödül Tasarımı
Animasyon
Sanat Yönetimi
Tarih
Ekim '17
DemoDay 2017

"Step Forward" söylemi ile organizasyona katılan tüm gençlere, fikirlerini ve hayallerini gerçeğe dönüştürmek için mutlaka bir adım atmaları gerektiğini anlattığımız organizasyonun sunumunu ise geçen sene olduğu gibi yine Metin Uca üstlendi.

Organizasyonun kusursuz seyretmesi için gereken tüm işleri büyük bir titizlikle tamamladıktan sonra sıra DemoDay 2017'nin provasına geldi. Ekibimiz yine YFYİ ekibini yalnız bırakmadı ve büyük provayı Ankara'da yerinde takip etti.

Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra o büyük gün geldi! Heyecanla beklenen DemoDay 2017, adına yakışır şekilde bir organizasyonla 14 Ekim tarihinde gerçekleşti. Tıpkı geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de DemoDay organizasyonu için yaptıklarımızla her çevreden olumlu geri dönüşler almayı başardık.

Genç girişimcilerin hayallerine ulaşma maratonunun ilk adımı olan DemoDay bizim gibi herkes için yine keyifle sonuçlandı.

©2019 iGOAİMALATHANE

Kullanım Koşulları KVKK