Sıra Sende!

Sıra Sende! ODTÜ TEKNOKENT

Odtü Teknokent, Türkiye’nin öncü ve en önemli girişimcilik programı olan Yeni Fikirler Yeni İşler'in yeni dönemi için yepyeni bir konsept çalışmamızı istedi. Biz de girişimci gençlerin harekete geçmelerini sağlamak ve fikirlerini Odtü Teknokent çatısı altında gerçekleştirebilmelerini cesaretlendirmek adına, onlara "Sıra Sende!" diye seslendik. , Oluşturduğumuz konsept, YFYİ gibi bir hızlandırma programıyla birleştiğinde ortaya çok kabul gören başarılı bir iletişim çıktı.

'Sıra Sende!' konsepti öylesine başarılı oldu ki DemoDay 2016 etkinlik günü twitter gündemine oturarak "Trend Topic" bile oldu.


Servisler
Konsept Tasarım
Sanat Yönetimi
Poster ve Outdoor Tasarım
Tarih
Nisan '16
Sıra Sende

"Sıra Sende" konseptini oluşturduktan hemen sonra hazırladığımız üç boyutlu poster tasarımıyla gençlerin dikkatini çekmeyi ve YFYİ hızlandırma programına katılmalarını teşvik etmeyi hedefledik. Sonuç olarak, konseptiyle, poster tasarımlarıyla ve sosyal medya iletişimiyle ortaya çok başarılı bir iletişim çıkmış oldu. Titizlikle ürettiğimiz "Sıra Sende" konsepti için tasarladığımız poster, Ads of the worlds sitesinde yayınlandı. Ayrıca yine aynı dönem, Yeni İşler Yeni Fikirler için hazırlamış olduğumuz yfyiblog.odtuteknokent.com.tr sitesi girişimcilik hakkında faydalı makalelere ulaşabildiğiniz nadir ve nitelikli başvuru kaynaklarından birisi oldu.

Image
Image

Ortaya çıkardığımız konseptin ve ilmek ilmek dokuduğumuz "keyvisual"un, girişimcilik programı başvuruları öncesinde ve sonrasında yarattığı etkinin başarısından memnun olan Odtü Teknokent ekibi, DemoDay 2017’nin konseptini de bizim çalışmamızı ve sürecin tüm iletişim faaliyetlerini üstlenmemizi istedi. Bu istek bizim için süreç içerisinde verdiğimiz tüm emeklerin karşılığı anlamına geliyordu.

©2019 iGOAİMALATHANE

Kullanım Koşulları KVKK