Image

KaskopilotGROUPAMA SİGORTA

Günlük hayatımızın büyük bir bölümünü trafikte geçiriyoruz. Kötü sürücü olmanın çeşitli yaptırımları ve cezaları var. Peki, iyi sürücü olmanın ödülü neden olmasın dedik ve Groupama Sigorta müşterilerinin trafikteki davranışlarını gözlemleyerek iyi sürücüleri ödüllendirmek üzere işe koyulduk.


Servisler
UI/UX
Mobil Uygulama
Tarih
Eylül '16
Image

Trafikte yaptığınız her hareketi izleyen ve sizin iyi sürüşünüzü ödüllendiren bir mobil uygulama olan Kaskopilot, sürüşünüzü değerlendirerek size bir sürücü puanı veriyor. Sürücü puanınızı yükselttikçe kazandığınız e-para ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabiliyorsunuz.

Image

Ziyaretçiler, uygulamayı App Store'den veya Google Play'dan indirdikleri zaman, karşılarına Kaskopilot'un tanıtım ekranları çıkıyor. Araç ve kişisel bilgilerini girdikten sonra da geriye sadece trafiğe çıkıp nasıl bir sürücü olduklarını göstermek ve puanlarını düzenli olarak artırmak kalıyor.

Ayrıca, Kaskopilot’un bir Groupama Sigorta projesi olduğunu logosuna da yansıtmak istedik ve uygulamanın logosunu Groupama’nın güneşini kullanarak bir araç figürüne dönüştürdük. Tüm UI/UX çalışmaları tarafımızdan yapılan mobil uygulamayı, Groupama Sigorta poliçe sahipleri App Store veya Google Play'den indirebilir, trafikte geçen zamanlarını kazanca dönüştürebilirler.

©2019 iGOAİMALATHANE

Kullanım Koşulları KVKK