Digiturk

Digiturk Global Web Sitesi BEIN MEDIA GRUP

Dijital yayın platformu Digiturk, yurt dışındaki müşterileri için bir web sitesine ihtiyaç duyduklarını bize iletti. Biz de onlara, ihtiyaçlarına karşılık olarak entegre çözümler önerdik. Çözüm önerilerimizi beğenen Digiturk, vakit kaybetmeden işe koyulmamızı istedi.


Servisler
UI/UX
Web Tasarımı
Tarih
2014
Digiturk
Digiturk
Digiturk

Öncelikli olarak tasarım ekibimiz kullanıcı deneyimini ön plana çıkaran bir tasarım hazırlamak için çalışmalara başladı. Sonunda Digiturk tarafından çok beğenilen bir web sitesi tasarımı ortaya koydular. Daha sonra aynı özveriyle yazılım ekibi işe koyuldu. Digiturk'un isteklerini en iyi şekilde anlayan ve bu isteklere entegre çözümler üretmek için çok çalışan yazılım ekibimiz, gerçek bir ekip çalışmasına imza atarak kısıtlı süre içerisinde harika bir iş çıkardılar.

Tüm ülkelerden erişilebilen ve her yerde TV keyfini yaşatan Digiturk.com, tamı tamına 541 kanalıyla dünyada da adından söz ettiriyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, Digiturk'un web sitesinden başvuru yapıp evinizde Digiturk keyfini yaşayabilir ya da Digiturk Play sayesinde TV keyfini online olarak deneyimleyebilirsiniz.

Web sitesi üzerinden Digiturk başvurunuzu da dünyanın her noktasından rahatlıkla yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuruya göre TV keyfini, televizyondan ya da online olarak dilediğinizce yaşayabilirsiniz. Güncellemelerine devam ettiğimiz Digiturk ile uzun yıllardır çalışmaya devam ediyor ve bu birliktelikten de fazlasıyla mutluluk duyuyoruz.

©2019 iGOAİMALATHANE

Kullanım Koşulları KVKK