Image

GarajLife GARAJ SEPETİ

İkinci el otomobilleri incelemek veya satın almak için araba pazarlarını ziyaret etmek artık tarihe karıştı. Birileri bunu çok önce fark etmiş olacak ki Garaj Sepeti’ni yarattı, büyüttü ve hayatımıza kattı.


Servisler
İçerik oluşturma
Blog Tasarımı
WordPress
Tarih
Eylül '16
Image
Image

Otomotiv sektörünü başarıyla dijitalleştiren Garaj Sepeti ile dijitalin hakkını veren ekibimiz, el ele verince ortaya harika işler çıktı. Ama bunun öncesi, uzunca bir kuluçka süresi ve ekip çalışmasıydı elbette. Neler yaptık bir bakalım.

Garaj Sepeti’nin sosyal medya ve içerik alanlarında desteğe ihtiyacı vardı. Otomotiv sektöründe harika bir çıkış yapan Garaj Sepeti’ni, kısa zamanda online dünyada nasıl büyütürüz diye bir ofis dolusu beyin düşündük. Bol miktarda toplantılar yapıldı. Sonunda, markaya uygun planı belirledik ve çalışmaya başladık. Bir araç pazarından fazlasını sunan Garaj Sepeti için GarajLife'ı yaptık. Otomobil sektörüne dair her şeyi bulabileceğiniz GarajLife için düzenli olarak içerik ürettik, üretiyoruz.

Garaj Sepeti, rakipleri arasında sivrilen ve adeta Jaguar gibi ilerleyen bir marka haline geldi. Spor araba içeriklerini yazarken editörlerimiz gözyaşlarına hakim olamasa da biz Garaj Sepeti’yle çalışmayı çok seviyoruz.

©2019 iGOAİMALATHANE

Kullanım Koşulları KVKK