Image

Kale 360 KALE

“Müşterilerimizin hayalindeki banyoyu tasarlayabilecekleri, üç boyutlu online bir program yapmak istiyoruz.” diyen Kale Seramik, bizden de bu programın UI/UX ve web sitesi tasarımını yapmamızı istedi. Ekipçe çok emek verdiğimiz Kale360 sitesiyle 2014’te Altın Örümcek Yılın Web Sitesi ödülünü kucakladık.


Servisler
UI/UX
Web Tasarımı
Tarih
2014
Image Image

Konu seramik olunca adeta sanat icra eden Kale Grubu, müşterilerinin hayallerindeki banyoya ulaşabilmesi için online bir platform hazırlamak istiyordu. “Bir banyoyu yeniden yaratmak için ne gerekir?” sorusunun bütün cevaplarını içeren bu web sitesinin kendine has bir tasarımı olmalıydı. Hem kullanışlı hem de ilgi çekici bir UI/UX için oturduk, düşündük ve işe koyulduk.

Sayfayı ziyaret edenler, kendi banyolarının ölçülerinde boş bir alan yaratacak ve bu alanın içinde kendi zevklerine banyo tasarımlarını üç boyutlu olarak yapabileceklerdi.

İçinde çok fazla materyal barındıran bu program için oluşturacağımız “araçlar” menüsü sade ve anlaşılır olmalıydı. Tasarım ekibimiz ve yazılım ekibimiz el ele vererek harika bir iş ortaya çıkardı. Halihazırda Kale 360’ın web sayfasında, Kale Seramik ürünleriyle kendi banyonuzu dilediğiniz gibi tasarlayabiliyorsunuz.

Kale 360 ile yolculuğumuz, Altın Örümcek Web Ödülleri’yle devam etti... 2014 yılının En İyi Web Sitesi Ödülü ile taçlanan projenin bir parçası olduğumuz için ekipçe gururluyuz.

©2019 iGOAİMALATHANE

Kullanım Koşulları KVKK