Image

KaskoPilot Mikro Sitesi GROUPAMA SİGORTA

Groupama Sigorta için, trafikte yaptığınız her hareketi gözlemleyen ve iyi sürüşünüzü ödüllendiren mobil uygulama Kaskopilot'u yaratmıştık. Groupama Sigorta Kaskopilot uygulamasının mikro sitesini de bizim yapmamızı istedi.


Servisler
UI/UX
Web Tasarımı
Html / Css
Tarih
Eylül '16
Image

Image

Günlük hayatımızda vaktimizin büyük bir bölümü otomobillerde geçiyor. Madem öyle, otomobil kullanırken doğru yaptıklarımız için ödüllendiren, yanlış yaptığımızda bizi uyaran bir uygulamayı neden kullanmayalım ki?

Ziyaretçiler, Kaskopilot uygulamasının web sitesini ziyaret ettiklerinde bir trafik görüntüsü ile karşılaştılar. Sayfayı kaydırdıklarında ise görüntüdeki trafiğin hareketlendiğini gördüler. Bu kaydırma hareketini devam ettiren ziyaretçiler, sırasıyla, trafiğin telefon ekranına geçişini ve ardından telefon ekranı içerisinde Kaskopilot hakkında gerekli tüm bilgiye ulaştılar.

Elbette en büyük ödül severek yarattığımız KaskoPilot mikro sitesi için Groupama Sigorta'dan gelen teşekkür mesajları idi. Tüm bunlara ek olarak KaskoPilot, 2017 Altın Örümcek ödüllerinde çok büyük rakiplerini geride bırakarak bankacılık kategorisinde 3. olduğunda bizi bir kez daha gururlandırdı.

Siteyi ziyaret edin.
KaskoPilot

©2019 iGOAİMALATHANE

Kullanım Koşulları KVKK