SOSYAL MEDYANeler Yapıyoruz?

Mevcut ve potansiyel müşterilerinizi yakından inceliyor, alışkanlıklarını, istek ve beklentilerini tespit ediyoruz. Stratejimizi bu tespitler doğrultusunda, gerçek temeller üzerine oturtarak yapılandırıyoruz.

› Sosyal medya strateji ve planlama
› Belirlenmiş kanallardan sürekli iletişim
› Editoryal içerik
› Görsel içerik üretimi
› İçerik paylaşımı
› Kampanya fikir ve yönetimi
› Moderasyon

Image
background

Halk Yatırım FİNANS

İndikatör nedir? Kira Sertifikası nasıl kazandırır? Çağa ayak uyduran finansman araçları hangileridir? Finansal okuryazarlığın sosyal medya üzerindeki yansımalarını, Halk Yatırım için planlıyor ve yönetiyoruz.

Sosyal medya iletişimine bizimle başlayan Halk Yatırım, çok kısa bir sürede sektöründe yer alan rakipleri tarafından takip edilen bir konuma gelmiştir.

HALK YATIRIM'I TAKİP EDİN HALK YATIRIM - MEDIUM
Halk Yatırım Sosyal Medya


Bien Seramik YAPI ÜRÜNLERİ

Kendini daima genç hissedenlere yeni ve yenilikçi ürünler sunan Bien dünyasını keşfedin. Yapı ürünlerinde ülkemizin en iddialı markalarından biri olan Bien Seramik'in sosyal medya iletişimini yönetiyoruz.

BİEN SERAMİK'İ TAKİP EDİN
Bien Seramik Sosyal Medya


Billy Jealousy Sosyal Medya
Vakıf GYO

Vakıf GYOGAYRİMENKUL - YATIRIM

Çevreye ve doğaya saygılı, ülkemize ve sektörümüze değer katan, yatırımcısına yüksek portföy getirisi sağlayan ve kaliteli projelerin mimarı Vakıf GYO'nun sosyal medyası bize emanet.

VAKIF GYO - INSTAGRAM

Garaj Sepeti, Taşıt ve ArabaOTOMOTİV

Portföyüne Taşıt.com ve Araba.com'u da ekleyen Garaj Sepeti, hız kesmeden büyümeyi sürdürüyor. İlk bakışta bir ilan sitesi ve pazar yeri gibi gözüken Garaj Sepeti, SaaS temelli yapısıyla hem işletmelerin hem de tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak çeşitli teknolojiler ve ürünler geliştiriyor.

GARAJ SEPETİ TAŞIT ARABA
Garaj Sepeti Sosyal Medya


background

Sosyal medya iletişim ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

0 212 267 30 80 - info@igoaimalathane.com