SOSYAL MEDYANeler Yapıyoruz?

Mevcut ve potansiyel müşterilerinizi yakından inceliyor, alışkanlıklarını, istek ve beklentilerini tespit ediyoruz. Stratejimizi bu tespitler doğrultusunda, gerçek temeller üzerine oturtarak yapılandırıyoruz.

↪ Sosyal medya strateji ve planlama
↪ Belirlenmiş kanallardan sürekli iletişim
↪ Editoryal içerik
↪ Görsel içerik üretimi
↪ İçerik paylaşımı
↪ Kampanya fikir ve yönetimi
↪ Moderasyon

Image
background

Halk Yatırım FİNANS

İndikatör nedir? Kira Sertifikası nasıl kazandırır? Çağa ayak uyduran finansman araçları hangileridir? Finansal okuryazarlığın sosyal medya üzerindeki yansımalarını, Halk Yatırım için planlıyor ve yönetiyoruz.

Sosyal medya iletişimine bizimle başlayan Halk Yatırım, çok kısa bir sürede sektöründe yer alan rakipleri tarafından takip edilen bir konuma gelmiştir.

HALK YATIRIM'I TAKİP EDİN HALK YATIRIM - MEDIUM
Halk Yatırım Sosyal Medya


Bien Seramik YAPI ÜRÜNLERİ

Kendini daima genç hissedenlere yeni ve yenilikçi ürünler sunan Bien dünyasını keşfedin. Yapı ürünlerinde ülkemizin en iddialı markalarından biri olan Bien Seramik'in sosyal medya iletişimini yönetiyoruz.

BİEN SERAMİK'İ TAKİP EDİN
Bien Seramik Sosyal Medya


Billy Jealousy Sosyal Medya
Vakıf GYO

Vakıf GYOGAYRİMENKUL - YATIRIM

Çevreye ve doğaya saygılı, ülkemize ve sektörümüze değer katan, yatırımcısına yüksek portföy getirisi sağlayan ve kaliteli projelerin mimarı Vakıf GYO'nun sosyal medyası bize emanet.

VAKIF GYO - INSTAGRAM
background

Yeni İşler Yeni Fikirler EĞİTİM

Uluslararası düzeyde başarılı teknoloji şirketlerinin doğmasını ve büyümesini amaç edinmiş hızlandırma programı YFYİ'nin sosyal medyası bize emanet. Odtü Teknokent bünyesindeki YFYİ'nin özellikle, eğitim programı dönemi ve Demoday zamanında artan iletişimi için çalışmalarımızdan örnekler görmek için tıklayınız.

YFYİ'Yİ TAKİP EDİN
Halk Yatırım Sosyal Medya


HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

Çanakkale Seramik / Kale Banyo / Enza Home / Yataş Bedding / Lezita / Paşabahçe / Citroen / Kiehls / Urban Care / Durex / Garaj Sepeti / Taşıt.com / Araba.com / MediaMarkt / Digiturk Global

©2019 iGOAİMALATHANE

Kullanım Koşulları KVKK